O firmie

ZTCh® – Zakład Techniki Chłodniczej to polska firma działającą na rynku branży chłodniczej od 1990 r.

Jesteśmy ogólnokrajowym dostawcą szerokiej gamy nowoczesnego wyposażenia przemysłowych instalacji amoniakalnych, freonowych, z nowymi czynnikami, z CO2, oraz z czynnikami pośrednimi takimi jak woda lodowa, glikole, itd. Specjalnością ZTCh jest automatyka chłodnicza, armatura, osprzęt i urządzenia (m.in automatyczne odpowietrzniki). Ponadto dostarczamy automatykę i armaturę dla wentylacji, pomp ciepła oraz do zastosowań ogólnych, w szczególności wyroby firmy Johnson Controls. Dzięki współpracy z czołowymi światowymi producentami, liderami w swej dziedzinie, ZTCh oferuje najwyższej jakości wyroby umożliwiające kompleksową, nowoczesną automatyzację i wyposażenie prawie wszystkich instalacji chłodniczych.

ZTCh jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm:

  • Hansen Technologies Corporation, USA – od 1992 r. (automatyka chłodnicza, armatura, osprzęt)
  • RFF, Francja – od 1996 r.   (armatura chłodnicza)

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na całą Polskę z magazynu z Bydgoszczy.

Dostawy automatyki i armatury do odbiorców w Polsce są realizowane bardzo szybko, za pośrednictwem firm spedycyjnych. Większość elementów automatyki chłodniczej i armatury jest wysyłanych z naszego magazynu natychmiast.

Automatyka chłodnicza i osprzęt dostarczany przez ZTCh umożliwiły realizację setek przemysłowych instalacji chłodniczych w Polsce na najwyższym światowym poziomie technicznym.

Adres:

ZTCh® – Zakład Techniki Chłodniczej

ul. Glinki 144
tel:  52 3450 430
fax: 52 3450 630
e-mail: ztch@ztch.pl
www.ztch.pl

 Główni dostawcy ZTCh:

  • HANSEN
  • RFF (Le Robinet Frigorifique Francais)
  • JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL