Produkty

APMC

AUTO-PURGER APMC

AUTO-PURGER APMC

Automat odpowietrzający AUTO- PURGER® APMC jest przeznaczony do automatycznego odpowietrzania instalacji o średnim i dużym stopniu zapowietrzenia w trakcie jej pracy Jest wyposażony w wyjście RS485 do monitorowania pracy odpowietrznika (w dostawie też program do monitorowania), 4 wyjścia przekaźnikowe napięciowe sygnalizacyjno-alarmowe.

Sterowanie zaworami na punktach odpowietrzania – zewnętrzne (nie objęte dostawą), a po zastosowaniu sterownika SOPK produkcji ZTCh istnieje możliwość odpowietrzania instalacji aż z 20 punktów (AOSM).

Praca samego odpowietrzacza jest całkowicie automatyczna i bezobsługowa, a urządzenie jest wyposażone w sterowanie elektryczne. Automat odpowietrzający APMC (dla amoniaku) oraz APMCF (dla freonów) wykonany jest na bazie znanego i niezawodnego odpowietrznika  AUTO-PURGER® APM (4-punktowego)

Automatyczny odpowietrznik AUTO- PURGER® APMC zapewnia duże oszczędności czynnika chłodniczego, zmniejsza koszty remontów i konserwacji maszyn, poprawia bezpieczeństwo i higienę pracy. Jest bardzo wydajny. O czym świadczy duża czystość powietrza upuszczanego do atmosfery

więcej

Producent: Hansen, USA